Robótki ręczne *na winie* , co się nawinie, to zostanie wykorzystane w kreatywny sposób, czyli szaleństwa robótkowe mamy po godzinach.
Blog > Komentarze do wpisu

Stolik z palety

Miałam w posiadaniu paletę. Chciałam ją w kreatywny sposób wykorzystać. Wymyśliłam, że zrobię stolik na kółkach do ogrodu. Taki stoliczek kolo leżaczka i tylko zostaje relaksik. Do tego dzieciaki mogą się na nim pobawić, albo postawić sobie kolo piaskownicy i jakoś go wykorzystać.

Moja paleta była dość masywna. Przecięłam ja na trochę większą i trochę mniejszą "połowę". Doczepiłam kółka obrotowe (wiertarka, klucz i kilka śrub się przydało). Dwa koła już miałam, recykling z platformy, którą zrobiłam dwa lata temu do wózka. Dwa musiałam dokupić (i to był jedyny koszt). I tak wyszło (nasza kotka załapała się do zdjęcia).

 

Wzięłam starą ceratę, którą ostatnio wymieniłam ze stołu kuchennego. Przybiłam ja do stolika, żeby nie było dziur między deskami, żeby się łatwiej czyściło i drzazgi nie odchodziły. I tak wygląda mój stolik na koniec. Jestem z niego bardzo zadowolona :) Uwielbiam recykling :)

 

Na koniec pochwalę się co mi już wyrosło z tego co posiałam ostatnio.

 

 

środa, 17 kwietnia 2013, arendil83

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: Katarzyna G, 213.233.148.*
2013/04/17 21:39:08
Super ten Twój pomysł na odnowę :) Ja też lubię się czasem tak pobawić :) Pozdrawiam
-
Gość: kikabuuu, *.ip.netia.com.pl
2013/04/17 22:14:34
Świetny pomysł na paletę. Tak pomyślałam, że może fajnie byłoby doczepić od spodu jakiś długi kawałek taśmy (plus jakieś zaczepianie od spodu, żeby nie leżała na ziemi), za która można będzie ten stolik łatwo przemieszczać (jest niski, szkoda pleców do przesuwania ;) ). Szybko Ci zaczęła rosnąć zielenina, pewnie będzie fajnie wyglądać jak już wyjdzie znad rynien :)
-
2013/04/18 08:01:47
Stolik jest na kolkach i bardzo latwo sie go prowadzi.
-
2013/04/21 12:26:23
Pomysłowy stoliczek :)
Super :)
monitoring pozycji