Robótki ręczne *na winie* , co się nawinie, to zostanie wykorzystane w kreatywny sposób, czyli szaleństwa robótkowe mamy po godzinach.
Blog > Komentarze do wpisu

Zwierzaki

Moje dzieciaki uwielbiają zwierzaki, te żywe, ale i te pluszowe. Kupne nie są zbytnio interesujące, za to te co ja im uszyję są hitami. Młodszy uwielbia żyrafy, słonie, zebry, pingwiny, sowy i kotki. Chciałam mu zrobić coś czego jeszcze nie miał, a co chodziło mi już po głowie od jakiegoś czasu. Wreszcie się zmobilizowałam i uszyłam... żyrafę. Jego pierwsze słowa jak zobaczył gotową żyrafę "o żyrafa". Żyrafa od razu stała się jego ulubioną zabawką, która idzie razem z nim spać. Oto ona.

 

Jak zobaczył żyrafę to zażyczył sobie jeszcze słonia. Dla przypomnienia Szkrab ma 2 latka i już takie żądania ma :P Następnego wieczora postanowiłam zrobić kolejne zwierzaki. Obiecany słoń.

 

Sowa - bo też lubi.

 

I piesek dla Starszaka.

 

Żyrafie brakuje ogonka (moje niedopatrzenie), słoń wygląda prawie jak świnka, ale zwierzaki są hitem i chłopakom się bardzo podobają.  

Osobiście najbardziej podoba mi się żyrafa. Muszę się zaopatrzyć w nowe materiały, bo zostały mi same resztki... Resztki na kolejny patchwork... ?? 

środa, 08 maja 2013, arendil83

Polecane wpisy

Komentarze
2013/05/08 20:18:15
Fantastyczne zwierzaki! Takich w żadnym sklepie się nie znajdzie ;) Piękne!
Pozdrawiam, Marta
-
Gość: kikabuuu, *.ip.netia.com.pl
2013/05/08 23:59:51
Boskie :) szczególnie żyrafa i sowa!
-
Gość: Aga, *.dynamic.chello.pl
2013/05/09 18:32:30
Super maskotki :) Nie dziwię się, że chłopaki zachwycone!!! :)
monitoring pozycji