Robótki ręczne *na winie* , co się nawinie, to zostanie wykorzystane w kreatywny sposób, czyli szaleństwa robótkowe mamy po godzinach.
Blog > Komentarze do wpisu

Spódnica

Uszyłam sobie spódnicę... Byłam w sklepie z materiałami, szukając materiałów na zupełnie coś innego. Przez przypadek wpadły mi w oko dwa fajne materiały. Jeden czarno-zielony i resztka biało-czerwonego. Z tego pierwszego na pewno zrobię jeszcze spódnicę, może nawet jeszcze bluzeczkę, ale chwilowo jestem trochę unieruchomiona i poruszanie jest trochę utrudnione... Ale jeszcze przed moim unieruchomieniem udało mi się zrobić spódnicę czerwono-białą. Materiału miałam dosłownie 0,5x1,60m, więc starczyło na tylko okręcenie się. Wymyśliłam białe wykończenia, doszyłam suwak i proszę tak wyszło na koniec.

 

Długość do połowy kolan, bez gumki, idealnie dopasowana do mnie. Nie korzystałam z żadnych wykrojów ani wzorów, samo wyszło co wyszło :P

Druga spódnica będzie zupełnie inna. Już mam pomysł, tylko wykonanie musi troszkę poczekać...  

środa, 05 czerwca 2013, arendil83

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: kikabuuu, *.ip.netia.com.pl
2013/06/07 20:10:15
szkoda, że nie można powiększyć zdjęcia. Chętnie bym zobaczyła wykończenie. Ale wygląda fajnie :) tylko jeszcze pogoda by się przydała ;)
monitoring pozycji