Robótki ręczne *na winie* , co się nawinie, to zostanie wykorzystane w kreatywny sposób, czyli szaleństwa robótkowe mamy po godzinach.
Blog > Komentarze do wpisu

Tablica na kolczyki

Za jakiś czas będę się prezentować z moimi dziełami na jednych targach hobbystycznych. Stwierdziłam, że potrzebuje jakiejś wystawy na moje kolczyki, bo nic takiego nie mam. Nie chciałam wydawać za dużo pieniędzy na coś nowego, bo dość szybko wpadłam na pomysł zrobienia czegoś samemu, małym kosztem. W Be właściwie w każdym większym mieście można znaleźć sklep z używanymi rzeczami (od ubrań, przez zabawki, meble, książki i wszelakie inne drobiazgi). Bardzo lubię te sklepy bo można w nich znaleźć czasem super rzeczy, vintage, nowe, unikatowe. W sobotę pojechałam do jednego żeby rozejrzeć się za sporą ramką. No i faktycznie znalazłam, ale nawet cos jeszcze lepszego. Znalazłam ramkę z materiałem, cos jakby do prezentowania czegoś... Kosztowała prawie nic, no to wzięłam. Szybko wymyśliłam system do zawieszania kolczyków i tak wyszło na koniec.

 

jak widzicie wbiłam kilka gwoździków i połączyłam je drucikiem. Ramka jest na prawdę spora, więc sporo się też zmieści. Dodatkowo wraz z mężem wykonaliśmy system nóżek, aby ramka mogła też stać.

 

A tutaj do porównania wielkości kolczyki zawieszone na ramce.

 

Coś takiego może też się świetnie nadawać po prostu do powieszenia w pokoju na prywatne kolczyki.

poniedziałek, 24 czerwca 2013, arendil83

Polecane wpisy

Komentarze
2013/06/24 13:40:42
świetny pomysł - nie drogie, a w dodatku nieźle wygląda ;)
Pozdrawiam!
-
2013/06/25 10:12:43
Super! A ja mam w piwnicy chyba jakąś ramkę... Pozwolisz, że podkradnę pomysł :)
-
2013/06/26 08:09:02
Pewnie ze pozwole :) A jak zrobisz to sie pochwal koniecznie :)
-
Gość: kikabuuu, *.ip.netia.com.pl
2013/06/26 13:19:33
A ja właśnie składam zamówienie na takie coś :). Odezwę się prywatnie ;]
monitoring pozycji