Robótki ręczne *na winie* , co się nawinie, to zostanie wykorzystane w kreatywny sposób, czyli szaleństwa robótkowe mamy po godzinach.
Blog > Komentarze do wpisu

Zagospodarowanie kącika w kuchni

Wakacje się skończyły, rodzinka pojechała, na dworze coraz zimniej się robi. Ale to też czas dojrzewania wielu owoców i warzyw. Moje pomidorki się czerwienią. Ciągle robię jakieś dżemiki i nalewki z owoców, które dostaję od różnych osób. Spiżarka się zapełnia powoli. Uwielbiam to. 

Kuchnię mam całkiem sporą, ale zawsze dodatkowa półka, szafka, schowek jest mile widziany. Dlatego postanowiłam wykorzystać ostatnie miejsce w kuchni, które jeszcze nie było zagospodarowane. Między ostatnia szafką a oknem miałam taką przerwę dość sporą. Wymyśliłam, że można zrobić tam taki stoliczek z półeczka na kółkach plus powiesić na ścianie półki na rożne przyprawy i inne różne różności. Stolik zrobił mi mój zdolny tata :)

   

Na stoliczku dzisiejsze przetwory plus ziemniaczki, które się same zasadziły plus okragly kabaczek od sąsiadów. 

Półeczki zawiesił małżonek. Teraz mam więcej miejsca na tysiące przypraw jakie mam w kuchni...

A tak to wygląda razem.

niedziela, 06 września 2015, arendil83

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: Aga, *.dynamic.chello.pl
2015/09/06 20:18:33
Świetny pomysł i wykonanie także :) Uwielbiam takie praktyczne rozwiązania :) No i tych wszystkich przetworów zazdroszczę :) Będzie jak znalazł w zimowy bezurodzajny w owoce i warzywa czas :)
monitoring pozycji