Robótki ręczne *na winie* , co się nawinie, to zostanie wykorzystane w kreatywny sposób, czyli szaleństwa robótkowe mamy po godzinach.
Blog > Komentarze do wpisu

Odnawianie fotela

Miałam nawet nie stary, duży, dość wygodny fotel komputerowy. Niestety materiał się uszkodził i przedarł. Nie używaliśmy go zbytnio i początkowo chciałam się go po prostu pozbyć. Ale ostatnie miesiące pracowałam nad zmianą wystroju czterech pomieszczeń w domu, wiele koncepcji się pozmieniało, więc i pomysł na wykorzystanie fotela się znalazł. Stwierdziłam, że będzie idealnie pasował do kącika książkowego. 

Chciałam tylko narzucić na niego jakiś polarkowy materiał czy coś, żeby chociaż jakoś wyglądał. W zeszłym tygodniu byłam na targach materiałów i znalazłam fajny pasujący materiał, za śmieszne pieniądze. Wczoraj stwierdziłam, że czas zabrać się za ten fotel. Chciałam uszyć jakąś narzutę, ale dosłownie na 5 minut przed robotą stwierdziłam, że czemu nie zrobić raz a dobrze i po prostu zmienić materiał. Jak pomyślałam tak też zrobiłam. Rozkręciłam fotel na części pierwsze. Ściągnęłam materiał i zabrałam się za nakładanie nowego. 4 godziny później fotel wyglądał już tak.

Nie sądziłam, że będzie to takie łatwe. Tapicerka nie jest mi już straszna. No i fotel nareszcie wygląda przyzwoicie. 

niedziela, 06 marca 2016, arendil83

Polecane wpisy

monitoring pozycji